Johtokunta

Puheenjohtaja

Jyri Juusela

Vice President, General Counsel, EMEA, Huhtamäki Oyj

Revontulenkuja 1, 02100 Espoo, Finland
+358 40 7683929
jyri@teollisuuslakimiehet.fi

Sihteeri

Santeri Suominen

Legal Adviser, Elinkeinoelämän Keskusliitto EK

Eteläranta 10, 00130 Helsinki
+358 50 463 7822
santeri@teollisuuslakimiehet.fi

Jäsenet

Liisa krogerus

Vice President, Legal, Sumitomo SHI FW

+358 400 249 251
liisa@teollisuuslakimiehet.fi

Jukka lehtonen

Senior Legal Counsel, Terveystalo Oyj

+358 50 432 7851
jukka@teollisuuslakimiehet.fi

Saila Löfström

Head of Rights, Creative Content & Media, Yleisradio Oy

+358 40 568 5215
saila@teollisuuslakimiehet.fi

Hanna Seppänen

Johtaja, lakiasiat ja sijoittajasuhteet, Siili Solutions Oyj

+358 45 635 7416
hanna@teollisuuslakimiehet.fi

Olli Kuusi

Head of Legal, Solwers Oyj

+358 40 773 1865
olli@teollisuuslakimiehet.fi

Hilppa Rautpalo

Director, HR, Lassila & Tikanoja Oyj

+358 40 833 0055
hilppa@teollisuuslakimiehet.fi

Esa Ranki

Vice President, Global Legal, KEMIRA OYJ

+358 50 387 6205
esa@teollisuuslakimiehet.fi

Vieritä ylös